Wij zijn RED zorgt?

Vandaag de dag is het een grote uitdaging voor bedrijven om de juiste kandidaten op de juist plek te krijgen. RED zorgt werft en levert de juiste kandidaten. Wij zijn geïnteresseerd in de zorghelden en daardoor weten we precies wat hen drijft. Door onze persoonlijke benadering weten we onze doelgroep te bereiken via verschillende sociale media kanalen. Mede hierdoor weten wij wie de juiste kandidaat is voor onze opdrachtgever en omdat wij luisteren naar hun visie en missie. Hiermee maken we de cirkel rond. Samen RED’den wij de zorg.

Scherm­afbeelding 2023-10-02 om 09.34.20-3

Carlijn Evers


SENIOR CONSULTANT

Mail: Carlijn@RED-zorgt.nl
+31 (0) 6 11 79 59 17

Scherm­afbeelding 2023-09-07 om 10.46.06

Himmet Gurel


Senior Consultant

Mail: Himmet@RED-zorgt.nl
+31 (0) 6 21 63 13 03

Naamloos-6

Clint Leijten


SENIOR Consultant

Mail: Clint@RED-zorgt.nl
+31 (0) 6 11 79 59 17

Scherm­afbeelding 2023-09-07 om 10.48.42

Dean Verbeek

Recruiter

Mail: Dean@RED-zorgt.nl

Naamloos-8

Asiye Yaman


HR Adviseur

Mail: Asiye@red-zorgt.nl
+31 (0) 6 29 52 81 42

Naamloos-7

Jason Hartman


backoffice

Mail: Jason@RED-zorgt.nl

Scherm­afbeelding 2023-09-07 om 10.49.11

Ruveyda Karahan


SENIOR Consultant

Mail: Ruveyda@RED-zorgt.nl
+31 (0) 6 24 50 29 50

Wij zijn RED zorgt

RED zorgt is gespecialiseerd in de bemiddeling van
vast en tijdelijk zorghelden voor zorgorganisaties in
Nederland en België.


'echte mensen echt werk'

Contact

06 24 50 29 50
Info@red-zorgt.nl
Kanaalstraat 12B, 5347KM Oss